Kontakt: +421 918 494 464  I  ivetaberesova@ivetaberesova.sk

       Na vrásky s úsmevom

Activ Fiber drink jahodový 10ks

Nápoj s vysokým obsahom akáciovej vlákniny,  magnézia a morských rias, ktorá sa dokáže udržať v celej dĺžke čreva, teda aj v tenkom, aj v hrubom a postupne sa uvoľňuje po dobu 24-48 hodín, čím sa odlišuje od ostatných vláknin, ktoré sa uvolňujú 6 -8 hodín.Uľahčuje vyprázdňovanie a nenadúva. Podporuje osídlenie čriev bifidobaktériami a laktobacilmi. Pomáha znormalizovať riedku stolicu na tvrdú.

Výrobca: Activstar
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: A003
Dostupnosť: v sklade dodávateľa. Doručenie 3-6 dní
15 ks

Vlastnosti a prínosy a zloženie:

Activ  Fiber sa skladá s akáciovej vlákniny, magnézia s morských rias a látky MSM teda-Metylsulfonylmetán

 

Akáciová vláknina: klinicky testovaná

Dokáže sa udržať v celej dĺžke čreva, teda aj v tenkom aj hrubom a postupne sa uvoľňuje po dobu 24 až 48 hodín čim sa odlišuje od ostatných vláknin, ktorých čas uvolňovania je cca 6-8 hodín

Je vhodná pre diabetikov, vegánov a vegetariánov.  Napomáha ľahšiemu vyprázdňovaniu a nespôsobuje nadúvanie. Podporuje osídľovanie čriev bifidobaktériami a lactobacilmi. Pomáha znormalizovať riedku stolicu na tvrdú. Pomáha chrániť stenu hrubého čreva, aby sa cez ňu nedostávali toxíny a škodlivé látky.

Activ Fiber je vhodný aj pre diabetikov, lebo pomáha udržiavať hladinu cukru v krvi a tiež pomáha upravovať hladinu cholesterolu.

Prírodné Magnézium z morských rias

Je odolný voči kyslému pH v žalúdku,  zúčastňuje sa viac ako 300 metabických premien, zúčastňuje sa pri metabolizme glukózy a inzulínu, pomáha udržiavať správnu funkciu svalov, nervovej sústavy, srdcového rytmu a integritu kostí. 

Môže zvýšiť ochranu proti formovaniu polypov v hrubom čreve a môže pomáhať proti zápalom v gastrointestinálnom trakte a proti zápalom pečene

 

MSM - Metylsulfonylmetán

Môže pomôcť obnovovať tráviaci trakt a znížiť zápal, alergické reakcie na niektoré potraviny. MSM je tiež užitočné pri problémy s priepustnosťou čriev, kde môže pomôcť zastaviť malé častice, ktoré môžu vstúpiť do krvného obehu a spôsobiť zápalovú reakciu.
Doplnky MSM pomáhajú tiež pri hemoroidoch

 


Upozornenie! Podľa nariadenia EP a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym doplnkom výživy priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Tieto informácie hovoria o všeobecných účinkoch jednotlivých zložiek, o ktorých sa dočítate v encyklopédiách a náučnej literatúre.
Všetky uvedené informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach sú súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení doplnkov výživy prípadne ich nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky doplnku výživy treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom! 

 

 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom