Kontakt: +421 918 494 464  I  ivetaberesova@ivetaberesova.sk

       Na vrásky s úsmevom

BabyCol vitamíny pre deti 60 kps

BabyCol je jedinečná kombinácia zložiek, ktorá je mimoriadne dôležitá pre rýchlo rastúce dieťa, ktoré si práve vytvára svoju vlastnú imunitu: rybí kolagén, vitamíny D a K, ako aj šípkový extrakt, ktorý je zdrojom prírodného, ​​ľahko vstrebateľného vitamínu C. Pre rýchlo rastúce deti boli zaradené tie najlepšie komponenty z Colvity, vitamínu C-olway a doplnku výživy ColDeKa, to znamená zložiek, ktoré poskytujú účinnú ochranu pred zníženou imunologickou rezistenciou. Odporúčaná denná dávka 1 ks.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K103
Dostupnosť: v sklade dodávateľa. Doručenie 5-7 dní
23 ks

Zloženie:

Xylitol

- napomáha zaisťovať správnu mineralizáciu zubov tým, že znižuje demineralizáciu a hladinu cukru v krvi po jedle.

Extrakt zo šípok

– napomáha správnej funkcii imunitného, dýchacieho a tráviaceho systému a močových ciest. Vďaka obsahu vitamínu C, ktorý je jedným z najsilnejších antioxidantov, chráni DNA, bielkoviny a lipidy pred oxidačným poškodením.

Kolagén

– predstavuje 30% z celkového obsahu bielkovín v ľudskom tele, je zodpovedný za nepretržitú obnovu buniek nášho tela. Rozhoduje o pružnosti, pevnosti a správnej hydratácii pokožky.

Vitamín D

– napomáha k správnemu fungovaniu imunitného systému, vstrebávaniu a využitia vápníka a fosforu, napomáha správnemu fungovaniu svalov, udržuje zdravé kosti, zuby a správnu hladinu vápnika v krvi a podieľa sa na procese delenia buniek.

Vitamín K

- napomáha k správnej zrážanlivosti krvi a pomáha udržiavať zdravé kosti.

 

BabyCol

 

 

Doporučená denná porcia:

Obsah netto: 72 g (60 pastiliek po 1,2 g). Denne 1 pastilku cmúľať po jedle. Neprekračovať dennú dávku

 

 

 


 

 

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: 
Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ak sa náhodou na stránke vyskytli takéto, prípadne podobné spojenia, sú to len osobné skúsenosti našich klientov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom