Kontakt: +421 918 494 464  I  ivetaberesova@ivetaberesova.sk

       Na vrásky s úsmevom

Balíček Na každý deň

- 10% UŠETRÍTE

Balíček je určený pre mladú, ale aj problémovú či suchú zrelú pleť. Zabezpečuje dokonalé vyčistenie pomocou veľmi šetrnej Čistiacej peny a Micelárnej vody. Na ošetrenie, regeneráciu, výživu, spevnenie či zahustenie kolagénovej mriežky je určený Native PURE kolagén. Jemný ľahký a vynikajúco vstrebateľný Intenzívny hydratačný krém hydratuje, vyživuje a zabezpečuje skvelý svieži pocit počas celého dňa. Exfoliačná maska s obsahom AHA a BHA kyselín stimuluje kožu k obnove   

Výrobca: Colway International
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K048
Dostupnosť: na sklade
148.50
Pôvodná cena 165, Zľava 10 %
ks

Balíček obsahuje:

Native PURE kolagén

Vysoko regenerujúci anti-aging produkt. Pri pravidelnom používaní dosiahnete a zaistíte si postupné zvlhčenie, vyživenie a spevnenie pokožky. Native PURE kolagen je bez prísad. Oddiaľuje procesy tvorby nových vrások. Doporučuje sa pri starostlivosti o tvár, krk, dekolt a celé telo. Je to prípravok s veľmi silným regeneračným účinkom na kožu. Zrýchľuje procesy regenerácie kože. Odporúča sa pre celú rodinu.

Viac...

Micelárna voda 

odstraňuje nečistoty a make-up pomocou miciel. Nepoškodzuje hydro-lipidovú vrstvu pokožky, preto ju možno použiť aj pre citlivú pokožku. Zanecháva pokožku sviežu a dobre pripravenú pre ďalšiu starostlivosť. Kyselina hyalurónová zlepšuje zvlhčenie pokožky, jej pevnosť a pružnosť. Posilnenie ochranného kožného ekosystému je podporovaný pomocou laktitolu a xylitolu, ktoré majú aj antibakteriálne vlastnosti. Denné efektívne čistenie je základnou požiadavkou pre žiariaci a zdravý vzhľad pokožky.

Viac...

Čistiaca pena

Jemná pena na umývanie tváre pôsobí ihneď po aplikácii – rozpúšťa nečistoty, nadbytočný maz aj make-up a zanecháva pokožku príjemne sviežou. Obnovuje ekosystém kože, znižuje jej začervenanie a podráždenie. Pena sa skvelo osvedčuje pri odstraňovaní očného make-upu, nedráždi oči. Po umytí sa pokožka stáva hladká a žiarivá, pripravená k ďalším ošetrujúcim zákrokom. Prípravky v podobe peny sú dokonca doporučované pre čistenie citlivej pokožky náchylnej k vysušovaniu.

Viac...

Intenzívny hydratačný krém na tvár

Intenzivny hydratačný pleťový krém zaručuje veľmi rýchle zvlhčenie pokožky už od prvého použitia. Vhodný pre všetky vekové kategórie už od teenagerov. Hneď po aplikácii pôsobí ako zvlhčujúci obklad, ktorý prináša úľavu.  Veľmi rýchlo zmierňuje podráždenú a popraskanú pokožku,  eliminuje začervenanie. Zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a zároveň zlepšuje bariérové funkcie prirodzeného hydro-lipidového plášťa kože. Má antibakteriálne zložky, preto je vhodný aj pre problémovú pokožku. Veľmi rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Viac...

 

Ak chcete nakupovať výrobky priamo od výrobcu, nakupujte TU

Neprehliadnite naše články

náš BLOG