Kontakt: +421 918 494 464  I  ivetaberesova@ivetaberesova.sk

       Na vrásky s úsmevom

Prírodné kolagény na tvár

Patentované kolagény COLWAY sú unikátne v celosvetovom meradle - sú to jediné živé transdermálne kolagény na svete, ktoré si zachovávajú plnú biologickú aktivitu,  ktorých molekuly po aplikácii na pokožku prenikajú do jej najhlbších vrstiev, aby tam stimulovali procesy tvorby nových kolagénových vlákien.

Kolagény COLWAY sa vyznačujú bezkonkurenčným majstrovstvom v účinnosti - ich používaním nebojujete s dôsledkami starnutia, ale pôsobia na príčinu starnutia pleti, teda nedostatkom kolagénu. Navyše to robia úplne najprirodzenejším spôsobom, obsahujú proteíny kompatibilné s proteínami nachádzajúcimi sa v našej pokožke.

Transdermálnosť je najúžasnejšia vlastnosť kolagénov Colway, dostáva sa do najspodnejšej vrstvy pokožky a ak používate kvalitnú kozmetiku, pomôže aktívne látky z nej dostať čo najhlbšie. Výsledky sú skvelé...

Aplikácia kolagénov

Aplikácia prírodných bioaktívnych transdermálnych kolagénov je celkom jednoduchá. Keďže viaže vodu, najdôležitejšie je vedieť, že kolagén Colway je treba aplikovať vždy na navlhčenú pokožku. Pokiaľ sa vám lepí, či šúpe, stačí len navlhčiť, či už Atelovodou (navyše obsahuje cenné zložky vrátane vitamínu C), či Aqua spray, alebo obyčajnou studenou, či vlažnou vodou, najlepšie v rozprašovači...

Krátky prehľad kolagénov

Naturálny kolagén Platinum - je najčistejšia forma aktívneho kolagénu dostupná na trhu vo forme gélu najvyššej kvality, ktorý je určený  najmä na intenzívnu starostlivosť o tvár, ale aj jemné partie. ako je krk, dekolt a oblasť očí. Zachováva si biologickú aktivitu pri teplotách 5°C - 28°C (je potrebné držať v pôvodnom polystyrénovom obale a v lete v chladničke)

Atelokolagén zlatý - luxusné, očarujúce majstrovské dielo biotechnológie a najnovšej antiage kozmetológie najvyššej triedy pre dokonalú starostlivosť o tvár, krk a dekolt. Za jeho účinnosť vďačí jedinečnej kombinácii troch typov aktívneho transdermálneho kolagénu: atelokolagénu, tropokolagénu a prokolagénu. Svoju biologickú aktivitu si zachováva pri teplotách 5°C - 40°C.

Rastlinný kolagén VEGE - svetová revolúcia v oblasti kolagénov. Prvý rastlinný kolagén zložený 100% z biomasy získanej z ekologickej flóry.  Produkt určený na každodennú starostlivosť o tvár a telo pre každého inšpirovaného vegánskou filozofiou a etikou. Svoju biologickú aktivitu si zachováva do teploty 40°C.

Natívny PURE kolagén - vhodný pre všetkých členov rodiny. Naturálny kolagén, ktorého trojitá špirála helisa ( podstata naturálnych kolagénov ) bola rozbitá na kratšie reťazce peptidy. Biologicky aktívny do teploty 70°C.

Natívny GOLD kolagén - natívny Pure kolagén obohatený o antibakteriálne a omladzovacie zložky. Biologicky aktívny do teploty 70°C.

Natívny DNA kolagén - topka v omladzovaní, kolagén native Pure obohatený o silné omladzovacie zložky. Biologicky aktívny do teploty 70°C.


 

Filter
Cena