€ / EUR

Vyberte menu

Na vrásky s úsmevom 

Prírodné kolagény pre vnútorné užívanie

Ak chceme ostať čo najdlhšie v kondícii a nechceme mať deficit kolagénu, v strednom a staršom veku by  dopĺňanie kolagénu vnútorne malo byť samozrejmosťou. Nedostatok kolagénu v tele je úplne prirodzený jav a je súčasťou procesu starnutia. Je možné s tým bojovať a zachovať organizmus v dobrej kondícii dlhú dobu.

V prípade vysokého športového nasadenia sa hodí dopĺňanie kolagénu vnútorne v kapsliach Colvita aj v mladšom veku. Chráni svaly, šľachy a kĺby pred zranením a zabraňuje rýchlemu opotrebovaniu, čím dokáže o niekoľko rokov predĺžiť športovú aktivitu. Dopĺňať kolagén je vhodné aj v rekonvalescencii po operáciach a zlomeninách.

Vynikajúcim výrobkom bohatým zdrojom aminokyselín je ColamiD, čisté mleté rybie kosti, najstarší doplnok stravy na svete. Je to iný kolagén ako Colvita, stimuluje osteoblasty, má priaznivý vplyv hlavne na pohybový aparát. Je vhodným prípravkom aj pre deti v procese rastu, ale aj pre dospelých na udržanie si pevných kostí ako zdroj aminokyselín, minerálov a vitamínu D3.

Dôležité!  Pre tvorbu kolagénu je dôležitý vitamín C.

Kombináciu kolagénu s vitamínom C nájdete v prípravku, C-vitamín s kolagénom

Vynikajúcim doplnkom výživy s obsahom kolagénu, vitamínu C a ďalších prírodných zložiek na podporu regenerácie kože, vlasov a nechtov je prípravok CollUp


 

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania