Kontakt: +421 918 494 464  I  ivetaberesova@ivetaberesova.sk

       Na vrásky s úsmevom

Nočný regeneračný krém s matrixylom na pleť, 50 ml

- 30% AKCIA VÝPREDAJ UŠETRÍTE

Podporuje procesy obnovy epidermy, ovplyvňuje pevnosť a pružnost pokožky, prirodzene zvlhčuje a redukuje vrásky. Vhodný na noc pre všetky vekové kategórie. Veľmi dobre sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Každodenná jednoduchá a príjemná aplikácia dodá pleti viditeľne mladší vzhľad. Doporučuje sa k podpore účinku prírodného kolagénového gélu. Zmierňuje napätie kože po jeho aplikácii. Zvyšuje intenzitu kolagénovej procedúry, synergicky podporuje jej pôsobenie. Zásobuje pokožku výživnými  látkami a rastlinnými výťažkami, čím intenzívne ovplyvňujem jej vzhľad a stav. EXP. 03/22

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K022
Dostupnosť: na sklade
29.40
Pôvodná cena 42, Zľava 30 %
ks

V noci dochádza v pokožke k najrýchlejšej regenerácii. Na noc je určený výnimočný regeneračný krém, ktorého zbraňou proti vráskam  je Matrixyl Synthé ™6, ktorého obsah je až  3%!  Bohatá receptúra povzbudzuje proces obnovy epidermy, ovplyvňuje pevnosť a pružnost pokožky. Prirodzene zvlhčuje aj v priebehu nočného odpočinku.

Výživuje • Regeneruje • Vyhladzuje •Spomaľuje starnutie

Aktívne zložky:

Matrixyl Synthe'6™ (až 3 %)

- najnovšia forma Matryxilu, urýchľuje procesy obnovy pokožky, účinne znižuje tvorbu vrások 

Prírodný kolagén

- extrahovaný z kože rýb, metódou patentovanou v Poľsku. Jediný známy a prirodzený zdroj peptidov, ktoré prenikajú cez epidermis a stimulujú aktivitu fibroblastov. Je to najprirodzenejší produkt pre starostlivosť o pleť, ktorý hydratuje, regeneruje a upokojuje podráždenú pokožku a bolesť.

Aloe (Aloe Barbadensis)

- hydratuje a ukľudňuje,obsahuje saponíny, látky so zjemňujúcimi a čistiacimi účinkami. Pôsobí antibakteriálne, dodává vlhkosť a výživu, ale tiež reguluje prirodzenú hladinu pH v pokožke. Enzýmy obsiahnuté v aloe pomáhajú pri odstraňovaní mrtvých kožných buniek a podporujú bunečnú regeneráciu.

Noni (Morinda citrifolia)

- vyživuje a vitalizuje. Noni  chráni bunky v pokožke pred škodlivým pôsobením vonkajšieho prostredia. Stimuluje delenie keratinocytov a zdvojnásobuje úroveň bunečného dýchania tým, že pokožke dodává energiu a vitalitu.

Melisa (Melissa officinalis)

Sojadine ™ (sójové fytoestrogeny)

Olej z boráku lékarského (Borago oficinalis) - látka, používaná v najdrahších a najlepších kozmetických prípravkoch. Obsahuje veľmi cenné nenasýtené mastné kyseliny. Zjemňuje podráždenie pokožky po použití tekutého make-upu a zastavuje predčasné starnutie najjemnejších partií pokožky

Neprehliadnite naše články

náš BLOG


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom