Kontakt: +421 918 494 464  I  ivetaberesova@ivetaberesova.sk

       Na vrásky s úsmevom

Posilňujúci šampón na vlasy a vlasové cibuľky, 200 ml

NÁŠ TIP

Výnimočnosť tohto šampónu spočívá v  použití biologicky aktívnej formy diosmínu. Diosmin pôsobí na rast vlasov priamo v mieste, kde vlas vzniká. Spôsobuje sťahy a uvoľňovanie krvných ciev vo vlasovej cibuľke. Výsledkom je lepšie prekrvenie, čo znamená viac živín pre kmeňové bunky vlasov. Vlasy rastú rýchlejšie, sú pevnejšie a hustejšie. Je určený predovšetkým osobám s oslabenými vlasovými cibuľkami a so sklonom k nadmernému vypadávaniu vlasov. Vhodný tiež pre vlasy zničené na ich regeneráciu.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K034
Dostupnosť: na sklade
28 ks

Vlasový šampón s diosminom pre husté vlasy je ďalším revolučným produktom Colway. Jeho výnimočnosť  spočívá v  použití biologicky aktívnej formy diosminu, použitý prvykrát v histórii vlasovej kozmetiky.  

Šampón pre husté vlasy s diosminom na rozdiel od iných šampónov na trhu určených k regenerácii vlasov, pôsobí nielen behom umývania vlasov, ale celý čas až do nasledujúceho umývania. Diosmin sú  mikronizované pevné častice, ktoré zostávajú v póroch pokožky hlavy aj po opláchnutí vlasov vodou. Spôsobujú lepšie a dlhotrvajúce prekrvenie vlasových cibuliek. Viditeľným výsledkom je zníženie vypadávania vlasov pri česaní – a to už po 2-3 použitiach.

Trvalé zhustnutie vlasov môžete očakávať  až budú všetky živé cibuľky zregenerované a vyrastie z nich nový vlas, takže asi po 2-3 amesiacoch používania. Počas tejto doby sa odporúča používať šampón s diosmínom minimálne dvakrát týždenne.  Pre lepšie výsledky doporučujeme vtierať do pokožky hlavy Naturálny kolagén Grafite Colway, ktorý podporuje účinky Vlasového šampónu s diosminom.

Výrobok neobsahuje ropné produkty, preto neočakávajte silné peniace vlastnosti. Je určený predovšetkým osobám s oslabenými vlasovými cibuľkami so sklonom k nadmernému vypadávaniu vlasov. 

Očakávané účinky: 

Hustejšie vlasy, zníženie vypadávania vlasov, silné a zdravé vlasy

Aktívne látky:

Diosmin - stimuláciou vlasových folikulov posilňuje oslabené vlasy a stimuluje ich intenzívny rast. Diosmin spôsobuje zmrštenie a relaxáciu krvných ciev vo vlasových folikuloch - živej časti vlasov. Výsledkom je zvýšený prietok krvi v tejto oblasti, čo prispieva k dodávaniu viacerých živín do jednotlivých buniek.

Hesperidín - organická zlúčenina, ktorá patrí medzi flavonoidy, a prirodzene sa vyskytuje v citrusových plodoch. Má antioxidačné vlastnosti, ktoré posilňujú kapiláry, čo je dôležité pre zlepšenie kvalitu prekrvenia vlasových cibúľ.

Rakytník (Hippophae Rhamnoides L.) - zdroj flavonoidov, karotenoidov, vitamínov C, B (B1, B2, B6), K, A, E, minerálnych solí (železo, bór, mangán) a nenasýtených mastných kyselín, posilňuje vlasy a zabraňuje vypadávaniu vlasov. Je ideálny pre všetky typy vlasov: obnovuje, regeneruje, dodáva lesk a pružnosť.

Extrakt z lipy striebornej (Tilia tomentosa) - je odporúčaný najmä pre suché, slabé a poškodené vlasy, má protizápalové a zvlhčujúce vlastnosti, zmierňuje podráždenie pokožky hlavy a znižuje tvorbu mazu. Má priaznivý vplyv na stav vlasov, vďaka čomu sú pružné a lesklé.

INCI: Aqua, DisodiumLaurethSulfosuccinate, Cocamidopropylbetaine, Sodium Chloride, Malic Acid, Glycerin, Isostearamide MIPA, Sodium Benzoate/Potassium Sorbate, Glyceryl Laurate, Lactic Acid, Diosmine, Hesperidine, Polyquaternium-7, Polysorbate 20, Parfum, Tilia Tomentosa Bud Extract, Hippophae Rhamnoides Oil (Sea Buckthorn Oil), Limonene, Linalool, Citral.

Návod na použitie:

Na mokré vlasy nanesieme primeranú dávku šampóna a dôkladne vlasy umyjeme. Pri druhom nanesení šampón dôkladne vmasírujeme do pokožky hlavy a necháme cca 5 minút vo vlasoch. Potom znova napeníme a opláchneme. Používame 2x do týždňa, alebo podľa potreby.

Vhodným doplnkom k šampónu je aj kondicionér na vlasy z firmy Colway

 

Šampón a kondicionér na vlasy a vlasové cibuľky

Neprehliadnite články na našom Blog-u

Chceta mať hustejšie vlasy?

 


Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom