Kontakt: +421 918 494 464  I  ivetaberesova@ivetaberesova.sk

       Na vrásky s úsmevom

Sada vypínajúca očné okolie Colway 15ml/30ml

Výrazne vypína a vyhladzuje vrásky a vačky pod očami. Behom niekoľkých minút po aplikácii zaistí efekt odpočinutých očí a navráti mladistvý a prirodzený vzhľad. Sada vypínajúca očné okolie obsahuje dva svetové unikátne kozmetické prípravky určené k starostlivosti o pleť v oblasti okolia očí, Tenser - napína pokožku,  Revitalizer regeneruje mikrosvaly, omladzuje pokožku v okolí očí, redukuje tmavé kruhy a opuchy.

Výrobca: Colway
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: K086
Dostupnosť: na sklade
103
ks

TENSER

je okamžitý „napínač pokožky“ novej generácie, teda bezpečný, funkčný kozmetický prípravok pre výnimočné príležitosti. Zaistí okamžitý efekt odpočinutých očí a prinavráti mladistvý, prirodzený vzhľad. Má schopnosť výrazne vypnúť a vyhladiť vrásky i vačky pod očami behom niekoľkých minút po aplikácii. Výsledku sa užívateľ môže tešiť, v závislosti na type pokožky,  8 - 10 hodín.

Okamžité zlepšenie vzhľadu očného okolia zaisťujú biologicky aktívne látky, prirodzene sa vyskytujúce v našom organizme, ktoré boli modifikované a uzatvorené v komplexe peptidov a biokompatibilné polymerovej sieťke: Natural Molecule Tension Complex (NMT).

REVITALIZER

je unikátne regeneračné sérum na okolie očí, prvé svojho druhu na svete. Obsahuje synergicky pôsobiaci komplex rastových faktorov, teda aktivátorov delenia buniek kože (FGF-1) a epidermálnych buniek (EGF), uzatvorených v micelárnych nosičoch s postupným uvolňovaním.

REVITALIZER je funkčný kozmetický prípravok, neobvykle účinný pri odstraňovaní nedokonalostí pleti v okolí očí. Rýchle a účinne obnovuje prirodzené procesy fungovania pokožky vystavenej niekoľko hodinovému napínaniu spôsobeného TENSEROM a tým robí jeho užívanie bezpečným.

Spektrum opravného pôsobenia komplexu Synergy GF – hlavného triumfu - REVITALIZERU, je veľmi široké. Výrazne omladzuje pleť v oblasti okolia očí a regeneruje mikro svaly. Redukuje tmavé kruhy a opuchy. Jemne napína a vyhladzuje pleť v okolí očí. Prináša trvalé účinky.

 

Pre koho je určená vypínacia sada?

Sada je určená len na oblasť okolia očí so známkami starnutia. Aplikácia vyžaduje náležitú starostlivosť a prísne dodržanie doporučenia dané výrobcom.

Dôležité!

TENSER nie je určený pre každodenné použitie, používajte ho len pre výnimočné príležitosti!

REVITALIZER je určený k použitiu po každej aplikácii TENSERU a tiež na každodenné používanie ako sérum na oči.

Skladovanie: Na suchom a tmavom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Zloženie INCI:

Tenser: Aqua, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polypropylsilsesquioxane, Trimethylsiloxy silicate, Isododecane, Triethanolamine, Acetyl Glutamyl, Heptapeptide-1, Cyclodextrin, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Ethylenediaminetetraacetic acid tetrasodium salt, Phenoxyethanol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Propylene Glycol, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Silica, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, C.I. 19140, C.I. 14700.

Revitalizer: Aqua, Propylene Glycol, Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer, Pentane-1,2-diol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Niacinamide, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Poly Glutamic Acid, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Trimethylsiloxysilicate/Dimethiconol Crosspolymer, Ferulic Acid, Caffeine, Isododecane, Ethylhexylglycerin, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Silica, sh-Polypeptide-11, rh-Oligopeptide-1, Blend N11999 - Aromatic Aloe Type Extract, Butylene Glycol, Ethylenediaminetetraacetic acid tetrasodium salt, C.I. 42090.

 


 

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom